Karotlu sondaj endüstrisine hizmet vermek amacıyla kurulan Arson Sondaj’ın Satış Müdürü Emrecan Başbay ile Arson Sondaj gerçekleştirdiği çalışmalar ve şirketin hedefleri konusunda bir söyleşi gerçekleştirdik.

Kendiniz ve firmanızı kısaca tanıtabilir misiniz?

Akademik eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olarak tamamladım. Sonrasında yaklaşık 5 yıl boyunca satış ve pazarlama alanlarında aldığım eğitimler ve iş tecrübelerim oldu. Yakın tarihte ise Arson bünyesinde satış ve pazarlama müdürü olarak çalışmaya başladım.

Arson; karotlu sondaj endüstrisine hizmet vermek amacıyla Ankara’da kurulmuştur. Bu dönemde birçok özel sektör ve kamu kurumu ile çalışma fırsatı bulan firmamız, Kanada’da
1960 yılından bugüne sektörün öncülerinden DI-CORP ile güçlerini birleştirerek çalışmalarına devam etmektedir.

Madencilik sektörüne sunduğunuz hizmetler nelerdir?

Arson uzman kadrosu ve teknik tecrübesi ile özellikle karotlu derin sondaj ekipmanlarından; emprenye elmaslar ve elmaslı ürünler, tijler, sondaj kimyasalları, karotiyerler ve yardımcı ekipmanları konularında kaliteden ödün vermeden doğru ürünü müşterileri için tedarik etmekte ve satış sonrası takiplerini yapmaktadır.

Firmamız; madencilikte doğal kaynakların yerini ve özelliklerini belirleyerek kaliteli bir üretim sağlanması için yapılan sondajların önemini bilerek, ne kadar derine inilirse inilsin sondajın güvenli ve hızlı gerçekleştirilebilmesi için müşterilerinin en doğru ve en kaliteli ürünler ile buluşmasını sağlamaktadır.

Yazının devamı Madencilik Türkiye Dergisi 99. sayı 44. sayfadadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikHexagon MineMeasure Delme ve Patlatma Sürecine Yönelik Bütüncül Bir Yaklaşım
Sonraki İçerikAlkim Alkali Kimya, Krom Sahasını ve Tesisini 33 Milyon 400 Bin Liraya Sattı