50 yılı aşkın süredir delgi çözümlerinde, en zorlu çalışma koşullarınızın neden olduğu zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için kapsamlı bir uzmanlık geliştirdik. Bu uzmanlık, yeni Ranger DXi serisi yer üstü kaya delici makinalar ile birleştirildi. Üretiminizi artırmak ve maliyetlerinizi en aza indirmek için üstün özelliklerle donatılmış Ranger DX800i ve Ranger DX900i’yi seçin.

Pastadan Daha Büyük Dilim Alın

Yeni Ranger DX900i, yeni Ranger DXi ailemizin amiral gemisi modelidir. Sınıfının en güçlü hidrolik tabancasına, Sandvik smart özelliklerine, en üst düzeyde stabiliteye olanak tanıyan bir karşı ağırlık sistemine ve kule dönüş sistemine sahip olan Ranger DX900i, üstten darbeli Ranger DXi serisi makinalarımızın devrim niteliğindeki özelliklerini taşır. 290° (55 m2) tarama alanıyla sınıfındaki en güçlü ve verimli makinedir.

Konumlandırma Başına Daha Fazla Delik

Tüm Ranger DXi serisi üstten darbeli yer üstü kaya delme makineleri, 55 metrekarelik tarama alanına olanak sağlayan 290 derecelik kule dönüş sistemine sahiptir. Zamandan tasarruf edecek ve makinanızı yeniden konumlandırma ihtiyacını en aza indireceksiniz. Makinanın dönüş kabiliyetine rağmen, karşı ağırlık yapısı, bomun karşısındaki ağırlığı koruyarak stabiliteyi sağlar. Ranger DXi serisi makinalar, alçak ağırlık merkezi ve yüksek hareket gücü sayesinde son derece yüksek hareket kabiliyetine sahiptir.

Yazının devamı Madencilik Türkiye Dergisi 93. sayı 58. sayfadadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikAgrega Üreticileri Birliği (AGÜB) Olağan Genel Kurulu İstanbul’da Gerçekleştirildi
Sonraki İçerikMaden Sahaları Tanıtım Bülteni 27. Sayısı Çıktı