DUYURU: Bugün tarafımıza yapılan bildirim ile bugün düzenlenmesi planlanan etkinliğin ileri bir tarihe ERTELENDİĞİ açıklandı. Okuyucularımıza önemle duyurulur. 
CEOTalks Doğa Mühendislikleri tarafından düzenlenen, öğrenciler ile alanında lider konuşmacıları buluşturarak bilgi aktarımını sağlamayı hedefleyen etkinlik, 25 Kasım 2019 tarihinde saat 14:00’da ODTÜ MM25 amfisinde gerçekleşecek.
Söyleşi ve panel şeklinde gerçekleşecek bu etkinlikten katılımcıların en üst düzeyde faydalanması sağlanıp, tecrübe aktarımı sayesinde genç mühendis ve yönetici adaylarına benzersiz bir kendini geliştirme fırsatının sağlanması temel amaç olarak öne çıkıyor.
Etkinlik, ODTÜ öğrencilerinin yanı sıra Ankara`daki diğer üniversitelerden birçok öğrenci ve sektör temsilcisini de bir araya getirecektir.
Etkinliğe katılım herkese açık olup buradan kayıt yapılması gerekmektedir:

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerik2018 Yılı Vergilendirme Dönemi Kurumlar Vergisi İlk 100 Sıralaması Açıklandı
Sonraki İçerikMTA’dan 301 Bin Metrelik Yeni Sondaj Hizmeti İhalesi