Türkiye Kömür Üreticileri Derneği (KÖMÜRDER), 21-22 Şubat 2023 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan 4. Temiz Kömür Teknolojileri Zirvesi’nin 24-25 Nisan 2023 tarihine ertelendiğini açıkladı. KÖMÜRDER tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Türkiye Kömür Üreticileri Derneği (KÖMÜRDER) tarafından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın destekleriyle Ankara’da 21-22 Şubat 2023 tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan 4. Temiz Kömür Teknolojileri Zirvesi – CCTS, milletçe acısını derinden hissettiğimiz Kahramanmaraş merkezli ve birçok ilimizi etkileyen deprem felaketi nedeniyle ertelenmiştir. Zirve’nin, 24-25 Nisan 2023 tarihlerinde Ankara’da yapılması planlanmaktadır.

KÖMÜRDER olarak tüm üyelerimizle birlikte milletimizin acılarını sarmak için depremin ilk gününden bu yana elimizden gelen desteği sağladık ve sağlamaya devam edeceğiz. Tek yürek olarak bu zor günleri de birlikte aşacağımıza inancımız tam.

Depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır ve baş sağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz. Başımız sağ olsun…

Saygılarımızla,

KÖMÜRDER Yönetim Kurulu & Temiz Kömür Teknolojileri Zirvesi Organizasyon Komitesi”

 

Bilgi için;

Derya Adin / Gufo İletişim

0533 399 52 95 / derya@gufoiletisim.com

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikOnlara Minnet Duyuyoruz
Sonraki İçerikTürkiye’nin Dört Bir Yanından Geldiler, Canları Enkazdan Kurtardılar