Kömürder

Türkiye Kömür Üreticileri Derneği (Kömürder) 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı 10 Mart 2021 tarihinde Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Kurumu Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi. Yapılan Genel Kurul’da TKİ Genel Müdürü Hasan Hüseyin Erdoğan, Kömürder’in Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirildi.

TKİ’nin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Ülkemiz kömür sektöründe daha verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir sistem oluşturmak amacıyla Türkiye Kömür Üreticileri Derneği’nin yönetici ve üyeleri ile bir araya gelen Genel Müdürümüz Sayın Dr. Hasan Hüseyin Erdoğan, derneğin başkanlığı görevine getirildi.”

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Önceki İçerikİbrahim Halil Kırşan: “Metalik Madenlerde Cevher ve Konsantre Üretip Satan Ülke Olmaktan Çıkıp Metal Üreten Ülke Konumuna Gelmeliyiz”
Sonraki İçerikAhmet Şentürk Kirazlı Projesi ile İlgili Soruları Cevaplandırdı