Bu ay içinde 13. kuruluş yılını kutlayan firmamız, 85 ülkeye yaptığı ihracatla laboratuvar malzeme test cihazları üretim sektöründe önde gelen firmalardan biri konumuna gelmiştir.

3000 m2’lik fabrikamızda 40’a yakın personel ile müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmak bizim en önemli vizyonumuzdur. Bunun yanı sıra bu sektörde eksikliği hissedilen satış sonrası destek konusunda da sektörün en önde gelen firması olduğumuzu rahatlıkla söylemek isteriz.

Maden sektörünün ihtiyaç duyduğu yerli ve milli imkanlarla üretilen laboratuvar tipi cevher hazırlama, öğütme ve sınıflandırma cihazlarının üretimi ve ihracatı konusunda Türkiye’de lider konuma ulaşmaktan mutluluk duymaktayız. Bunu sağlayan üretim ve ürün araştırma ve geliştirme konusunda sahip olduğumuz 20 yıllık birikim ve tecrübedir. İmalat sırasında ve sonrasında defalarca kalite kontrol süreçlerinden geçen cihazlarımız, sayesinde neredeyse 7/24 üç vardiya çalışan maden araştırma laboratuvarlarının aranan ürünleri haline gelmiştir.

Türk maden firmalarının ve MTA kurumunun yurt dışında maden işletmeleri açma projeleri kapsamında ihtiyaç duydukları laboratuvar malzemelerini sağlamakta ve yerinde kurulum ve eğitim vererek cihazların uzun süreli sıkıntısız çalışmalarını sağlamaktayız. Bununla birlikte yaşanan teknik aksaklıkları da anında müdahale ederek işletmenin kesintisiz şekilde çalışması en önemli hedeflerimizden biri olmuştur.

Yazının tamamı Madencilik Türkiye Dergisi 109. sayı 60-61. sayfalardadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikNurettin Bayraktar: “Türk İhracatçısı Hız Kesmeden Kendisine Yeni Pazarlar Aramaya ve Var Olan Pazarlarını Büyütmeye Var Gücüyle Çalışıyor”
Sonraki İçerikMadencilik ve Seramik Sektörlerinin İş Birliği İçin SAM’ın Önemi