Cumhurbaşkanlığı tarafından yayımlanan 3 Temmuz 2024 tarihli Kararname ile Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu, Türkiye Taşkömürü Kurumu ve Eti Maden İşletmeleri’ne atamalar gerçekleştirildi.

Yayımlanan Kararname ile Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu Yürütme Kurulu Üyeliklerine İbrahim Dinçer ve Abdullah Buğrahan Karaveli atanırken, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü’nde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliklerine İlker Ilgın ve Onur Akın, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliklerine Taha Arvas ve Melek Görmezoğlu, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine ise Bengü Aytekin atandı.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikTruva Bakır İnkaya Mağarası Kazılarına Sponsor Oldu
Sonraki İçerikMadencilik Sektörü Haziran Ayı İhracatı 433 Milyon 584 Bin Dolar Oldu