31 Ekim 2022 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG), Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü’ne atamalar gerçekleştirildi.

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü’nde açık bulunan genel müdür yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2 ve 3’üncü maddeleri gereğince Bayram Arı atanırken 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin 8’inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2 ve 3’üncü maddeleri gereğince Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Hüseyin Bilgiçoğlu görevden alınırken yerine Mete Saat, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kaymak görevden alınırken yerine Ahmet Yener atandı.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikEldorado Üçüncü Çeyrekte Üretimini Arttırdı
Sonraki İçerikKütahya’da Madencilik Faaliyeti Sona Eren Sahalar Ağaçla Buluştu