Madencilik Türkiye dergisi, Türk Maden Endüstrisi hakkında araştırma yapan kişi ve kuruluşlara araştırma-raporlama hizmeti vermeye devam ediyor.

İş geliştirme ve sektör değerlendirmesi yapanlar için destekleyici nitelikteki çalışmalarımız ile siz de bugüne kadar bizden destek almış kuruluşlar arasında yer alabilirsiniz.

Araştırma kabiliyetimiz doğrultusunda hazırlanacak raporlarda tamamen resmi kaynaklar ve kendi bilgi birikimimizle* derlenen bilgiler kullanılmaktadır.

İşlerinizde elinizi güçlendirecek araştırma raporu taleplerinizi değerlendirilmesi için [email protected] adresinden bizlere iletebilirsiniz.

*Yapılan çalışmalarda şirket sırrı niteliğindeki gizli bilgilere yer verilmemektedir.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Önceki İçerikTruva Bakır Maden İşletmelerinden Halilağa’ya Yaklaşık 1 Milyar TL Yatırım…
Sonraki İçerikZenit Madencilik Kızıltepe’de Kapasite Arttıracak