2011 yılında hizmet vermeye başlayan “Mining Turkey” dergisi, yıllar boyunca dünya genelinde maden şirketlerine basılı şekilde ulaştırılmış, ihtiyaçlar doğrultusunda geçirdiği dijital dönüşüm ile 2018 yılından itibaren www.mining-turkey.com adresinden online olarak yayın hayatına devam etmektedir.

Gerek küresel piyasaların içinde bulunduğumuz coğrafyadaki madencilik faaliyetlerinden daha fazla haberdar olmak istemesi, gerekse ülkemizde faaliyet gösteren firmaların yurt dışı faaliyetlerine hız vermeleri nedeni ile Mining-Turkey.com bu bölgesel ihtiyacı desteklemek adına yeni bir dönüşüm ile yoluna devam ediyor.

2020 yılı itibari ile içeriğinin kapsamı genişletilen Mining-Turkey.com başta Türkiye olmak üzere Türk Cumhuriyetleri, Balkanlar, Orta Asya, Orta Doğu, Kuzey ve Orta Afrika’dan gelişmeleri içeriğine dahil ediyor. Mining-Turkey.com Türk Maden Endüstrisi için dünyaya açılan bir pencere olmanın yanı sıra bölge için bir madencilik merkezi rolünü de üstleniyor.

Bu bağlamda siz de siteyi takibe alabilir, Mining-Turkey.com adresini ülkemizdeki, EMENA & Balkanlar’daki madencilik faaliyetlerini takip etmekte olan yabancı müşterilerinize ve temsilciliğini yaptığınız yabancı firma yetkililerine tanıtabilirsiniz.

Peki şirketiniz Mining-Turkey.com’dan nasıl faydalanabilir?

Şirketler hizmet ve ürünlerini, başta hedef bölgeler olmak üzere dünyaya tanıtmak amacı ile sitemizdeki Spotlight bölümünde haber ve profil sayfası şeklinde tanıtabilir ayrıca site üzerindeki sınırlı sayıdaki banner alanından faydalanabilirler.

Mining-Turkey.com’un sunduğu imkanlardan yararlanmak veya önerilerinizi iletmek için info@mining-turkey.com adresinden talebinizi bize iletebilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikYer Altı Maden İşletmelerine Devlet Desteği Üç Yıl Uzatıldı
Sonraki İçerikÜretken, Güvenli ve Sorumlu Kömür Madenciliğinin, Sürdürülebilir Gelişme Rotasının Öyküsü