35 yıllık tecrübeli ve deneyimli yönetici, sahada etkin şekilde görev almış konusunda uzman teknik kadromuzla bilgi ve kararlılık ile kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyor, maden – jeoloji sektörü için daima sahadaki uygulamacı ile iletişim halinde olarak, sorunlara çözüm odaklı yaklaşıyoruz. 7 gün 24 saat prensibini iş kolumuzda kendimize ilke edinmiş bir ekip olarak, ihtiyaca yönelik bir şekilde sizlere kaliteli ekipman üretip tedarik etmek için çalışıyor, iyiyi güzeli kaliteli üretiyoruz. Kısacası işimizi yapıyoruz!

Sektör için her zaman yenilikçi ve sorunları kısa sürede kalite çerçevesi içerisinde benimseyen firmamız, bilgi birikimi ve tecrübeli yönetim – teknik ekip kadrosuyla her zaman sektörde öncü olabilmeyi, hizmette kaliteden ödün vermeden saygın istikrarlı, güvenilir ve paylaşımcı bir yapıyla hareketin kilit noktası olmayı hedeflemiş ve başarmıştır.
Kilit noktamız ulusal üretime kendi sektörümüzde en iyi ve faydalı şekilde hizmet vermek, etik değerlere bağlı ve topluma karşı sorumluluk duygusu taşıyan dinamik ve yenilikçi bir kurum olmayı istikrarlı bir şekilde sürdürebilmektir.

Faaliyet Alanlarımız

  • Wireline Sistem Sondaj Ekipmanları,
  • Delme Patlatma Makine ve Ekipmanları,
  • El ile kullanılan Delici ve Kırıcı Tabancalar,
  • DTH Havalı Su Sondaj Tabancaları ve Bitleri,
  • Toz Karot, Katı Karot, Çamur Pompası, Sondaj Makineleri ve
    Ekipmanları

Yazının devamı Madencilik Türkiye Dergisi 95. sayı 36. sayfadadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.