Türkiye maden sektörünün önemli temsilcileri MTA Genel Müdürü Doç. Dr. Yasin Erdoğan’ın konuğu olarak 2 Haziran 2021 tarihinde MTA’ya ziyaret gerçekleştirdi. 

Türkiye Madenciler Derneği, Altın Madenciler Derneği, Maden Jeologları Derneği gibi sektöre yön veren derneklerin yanı sıra, UMREK ve YERMAM gibi önemli kuruluşların öncü temsilcileri, sektörde ülkemiz geleceğine yön verecek nesillerini yetiştiren ODTÜ gibi üniversitelerin değerli hocaları ve Tümad, Demir Export, Mitto Danışmanlık, Dama Mühendislik, Polimetal, Artvin Madencilik, Aksu Madencilik, Promer gibi önde gelen maden kuruluşlarının yetkilileri ve danışmanlarının katılımlarıyla sektörün durumu, geleceği, hedefleri değerlendirildi.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikRıfat Dedeman: “Madencilik Sektöründe Lider Firma Konumuna Gelmek Hedeflerimizden Bir Tanesi”
Sonraki İçerikPİMAKS Sahadaki Çözüm Ortağınız!