Redüktör – Tamirleri & Yenilemeleri

Tam Endüstriyel Redüktör Yaşam Döngüsü Yönetimi

Ana tahrik sisteminizin onarım veya yenileme zamanı geldiğinde, thyssenkrupp gerekli işleri yapmak için Ankara Servis Merkezi ve kalifiye personelleri ile bu hizmeti sağlıyor. thyssenkrupp redüktör uzmanları, redüktörün mevcut durumunu değerlendirebilir, gerekli kapsam hakkında bir rapor sağlayabilir ve keçe, rulman ve dişli değişimleri, redüktör muhafazası onarımları ve test çalışmaları dahil olmak üzere onarım ve yenileme çalışmalarının tüm aşamalarını sunabilir.

thyssenkrupp’un küresel redüktör ekibi, dünya çapında 11 servis merkezinin yanı sıra Ankara’da yerleşik mühendis ve teknisyenlere sahiptir. Sunulan deneyim ile thyssenkrupp, Ankara redüktör servis ekibi yerinde onarımlardan tam atölye yenilemelerine kadar eksiksiz bir hizmet yelpazesi sağlayabilir.

Servis Avantajları

  • Deneyimli servis ekibi
  • Kaliteyi garanti etmek için OEM parçalar
  • Tüm endüstriyel redüktörler için servis; planet, helisel, ayna mahrutili tahrikler
  • Redüktör tamir ve yenilemelerin kayıtlı takibi
  • TkIS Ankara Servis Merkezine tam erişim

Yazının devamı Madencilik Türkiye Dergisi 97. sayı 52. sayfadadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Önceki İçerikKarakuz Demir Maden Sahası Özelleşti
Sonraki İçerikMaden Mühendisleri Mesleki Gelişim Derneği (MMMGD) MAPEG Genel Müdürü Cevat Genç’i Makamında Ziyaret Etti