1924 yılında kurulmuş olan Japon Tsurumi Pump marka ağır hizmet dalgıç tip drenaj ve çamur pompaları dünyada olduğu gibi ülkemizde de metal madenciliğinde lider konumdadır.

Maden sektörünün ihtiyacı olan hizmet ve ürün konusunda tecrübeli olan Bilgi Mühendislik, 0,1 kW’dan, 110 kW’a kadar tüm pompaları adetli olarak stoklarında bulundurmakta olup, müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Pompalar dışında tüm bu ürünlere ait yedek parçalar da adetli
olarak stokludur.

Maden sektörü için sıkça tercih edilen, dikkat çeken pompa
serileri şunlardır:

  • • 216 mSS basınca kadar ulaşabilen yüksek basınç kapasiteli LH-(W) serisi,
  • 1.050 m³/h debiye ulaşabilen yüksek kapasiteli GSZ serisi,
  • Gövde üzerine akuple elektrod ünitesi ile su seviyesine göre elektrik panosuz otomasyon, enerji tasarrufu, uzun ömürlü KTZE serisi,
  • Hafiflik ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan, tünel içi (galeri, aynada) kullanımlarda tercih edilen KTV serisi.

Yazının devamı Madencilik Türkiye Dergisi 95. sayı 34. sayfadadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikYer Altı Maden İşletmelerine Sağlanan Destek Ödemesinde Değişikliğe Gidildi
Sonraki İçerikMehmet Yılmaz: “Altın Potansiyelini Ekonomiye Kazandıracak Yatırımların ‘Stratejik’ Kapsamda Değerlendirilmesi Gerekiyor”