EIF Türkiye Madencilik Kongresi ve Fuarı’nın ilki 11-13 Ekim 2023 tarihleri arasında ANKARA ATO CONGRESIUM fuar alanında gerçekleştirilecek.

Madencilik sektöründe lider konumda olan Türkiye, bu önemli etkinlikle madencilik alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri paylaşmak için bir araya gelecek. Kongre ve fuar, sektör profesyonelleri, araştırmacılar, akademisyenler ve şirketlerin bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşacakları bir platform olacak.

Etkinlik boyunca, madencilik sektöründeki son trendler ve teknolojik yenilikler keşfedilirken birçok oturum ve sunum yer alacak. Ayrıca, sektörün önde gelen şirketlerinin ürün ve hizmetlerini sergileyen geniş bir fuar alanı da ziyaretçileri bekliyor olacak.

EIF Türkiye Madencilik Kongre ve Fuarı, madencilik sektöründeki en son gelişmeler hakkında bilgi edinmenin yanı sıra, iş bağlantıları kurma ve yeni iş fırsatları keşfetme imkânı da sunuyor. Etkinliğe katılanlar, sektörün önde gelen isimleriyle network oluşturma ve işbirliği yapma şansına sahip olacaklar.

Kongre ve fuara katılmak için kaydolmak ve daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMuhalefetin Akbelen Önergesine Olağanüstü Toplanan TBMM’den Ret Kararı Çıktı
Sonraki İçerikMPES Mühendislik, TÜBİTAK 1501 Programı Kapsamında HPGR Yapımında Sona Geldi
Bilgi-İşlem Destek, İletişim / Madencilik Türkiye Dergisi