Çok yönlü ve kompakt yeni Sandvik DL432i deliciler, sizlere her türlü maden koşulu ve uygulamasında, ilgili süreçlerin kontrolü, makinanın üretkenlik verilerinin takibi ve uygulamanın güvenliği konusunda üst düzey imkanlar sunar.

Sandvik DL432i yeni nesil otomasyon seçeneklerine sahip, üstten darbeli uzun delgi makinası olup, verimli ve ekonomik yeraltı madenciliği uygulamaları için tasarlanmıştır. Dikey ve eğimli fan delikleri ile tek sıra ya da birbirine paralel uzun üretim deliklerini, T38 – T45 ve T51 tijler ve 65-76mm çaplı tüpler yardımı ile 64-102 mm delik çapları arasında ve 38 metreye varan derinliklerde delikler delinebilmektedir.

Yeni nesil RD927L hidrolik üstten darbeli tabancası, geniş tarama alanı sunan teleskobik bomu ve iSOLO delme kontrol sistemi yazılım ve donanımı ile Sandvik DL432i, doğrusal ve hızlı delik delmenizi sağlayacaktır.

Delgi otomasyon paketi ile sunulan sabit hızlı delgi ve delgi çevrimindeki hassasiyet, tüm prosesinizi geliştirme imkanının yanı sıra, otomasyon seçenekleri ile de vardiya değişimlerinde, yemek ve dinlenme aralarında kesintisiz insansız delgi yaparak makinanızın aktif verimli kullanım sürelerini arttırmanıza olanak tanır. Tek bir operatör ile birkaç farklı makinayı yönetmek mümkün olacağından, iş güvenliği açısından da sizlere destek olacaktır. (Sadece kısıtlı bir süre operatör kullanımına ihtiyaç duyulacaktır)

Yazının tamamı Madencilik Türkiye Dergisi 109. sayı 44. sayfadadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikOrman Kanunu’nda Yapılacak Değişikliklerle Madencilikte Yatırım Güvencesi Ortadan Kalkacak
Sonraki İçerikNurettin Bayraktar: “Türk İhracatçısı Hız Kesmeden Kendisine Yeni Pazarlar Aramaya ve Var Olan Pazarlarını Büyütmeye Var Gücüyle Çalışıyor”