Geleneksel olarak iki yılda bir Kil Bilimleri Derneği’nin katkılarıyla farklı üniversitelerin ev sahipliğinde düzenlenen Ulusal Kil Sempozyumu’nun 19’uncusu (Kil’2023 ESTÜ Eskişehir) bu yıl, 6-9 Eylül 2023 tarihleri arasında Eskişehir Teknik Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek.

Kil’2023 bilimsel programı, kil ve kil mineralleri ile ilgili araştırmalarını yürüten farklı disiplinlerden bilim insanlarını ve kil endüstrisi çalışanlarını bir araya getirmeyi hedeflerken sempozyum programının yanı sıra Seramik Araştırma Merkezi’nin 25. Kuruluş yıldönümü anısına Türk Seramik Derneği iş birliği ile Seramik Hammaddeler Çalıştayı da gerçekleştirilecek.

Sempozyum ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikCTC Enerji ve Madencilik Yurtiçi ve Yurtdışında Boksit Yatırımlarına Devam Ediyor
Sonraki İçerikNumesys ve Navist Tarafından Madencilik Sektörüne Özel Sunulan Ansys Akışkanlar Analiz Hizmetleri
Volkan Okyay
Yazı İşleri Müdürü - Maden Mühendisi / İş Güvenliği Uzmanı / Madencilik Türkiye Dergisi / Maden Mühendisleri Mesleki Gelişim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi