Reklam

 

Reklam

Bugüne kadar dergimizde ürün/hizmet tanıtımlarıyla ve reklamlarıyla yer alan firmaları görüntülemek için tıklayın.

Madenciden Madenciye…

45 günlük periyotta (yılda 8 sayı) yayınlanan Madencilik Türkiye’nin basılı tirajı 2.000 adettir. Dergi, web sitesi üzerinden de dijital olarak herkesin erişimine açıktır. Dijital ortamda 10.000’in üzerinde okunurluğa sahiptir. Fuar dönemlerinde fazla basım yapılmakta, fazla basımlar dergi ekibinin katıldığı etkinliklerde ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Madencilik Türkiye dergisi ağırlıklı olarak özel sektöre dağıtılmaktadır. Dergi, abone olsun ya da olmasın madencilik ile ilişkili tüm özel sektör firmalarının yönetici veya yetkililerine ulaştırılmaktadır (maden arama, maden işletme, hafriyat, danışmanlık, jeoloji, jeofizik, harita, çevre, laboratuvar, sondaj, makine, ekipman, iş güvenliği, teknoloji, finans, hukuk şirketleri vs.). Madencilik Türkiye, özel sektör içerisinde maden arama-işletme firmaları ağırlıkta olmak üzere 1900’den fazla adrese ulaşmaktadır.

Dergimiz özel sektörün yanı sıra madencilikle ilişkili kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili birim ve yöneticilerine de gönderilmektedir. Dergi ayrıca üniversitelerin madencilikle ilişkili bölümlerine, meslek odalarına, sektörel STK’lara, dönemsel olarak da valilikler, kaymakamlıklar, belediyeler, ticaret odalarına ulaştırılmaktadır.

Dergimizin her sayısı, çok ciddi bir dağıtım bütçesi kullanılarak tamamıyla Türkiye’nin en büyük kargo şirketleri aracılığı ile ülke genelinde dağıtılmaktadır.

Web Sitesi Hakkında

Madencilik Türkiye dergisinin web sitesinde sektörel gelişmeler güncel olarak yayınlanmaktadır. Sitede ayrıca madencilik sektörüne hizmet veren şirketlerin de tanıtımları yer bulmaktadır. Sitenin aylık 15.000’in üzerinde tekil takipçisi bulunmaktadır.

Cevherden Değere… Şirketinize Değer Katar…

Yaygın dağıtım ağı ve geniş okuyucu kitlesi ile maden sektörü içerisindeki aranan ve ilk akla gelen yayın organı haline gelen Madencilik Türkiye dergisi ve  www.madencilikturkiye.com sitesi, firmaların tanıtımları için essiz bir ortam oluşturmaktadır. Bu kapsamda firmalar dergimizde ve web sitemizde reklam ve tanıtımlarıyla yer alarak maden sektörü içerisindeki hedef kitlesine doğrudan ulaşabilmektedirler. Faaliyetlerini maden sektörünün yönetici ve çalışanlarına duyurmak ve tanıtmak isteyen firmalar için Madencilik Türkiye dergisi ülkemizdeki en etkili seçenektir.

Bugüne kadar dergimizde ürün/hizmet tanıtımlarıyla ve reklamlarıyla yer alan firmaları görüntülemek için tıklayın.

*Zorunlu