Minik Madenci

minik madenci kapak

Madencilik faaliyetleri hakkında bilinçli ve bilgili nesillerin yetişmesine katkı sağlayacak, aynı zamanda madenlere ve yerbilimlerine ilgi duyan minikleri teşvik edecek olan, 30’dan fazla şehirde 55.000’e yakın çocuğumuza ulaştırılan Minik Madenci Dergisi yeni çocuklarımızla buluşmaya hazır.

Madencilik Türkiye Dergisi tarafından çocuk gelişimi uzmanı desteği ile hazırlanan Minik Madenci Dergisi geleceğin yetişkinlerinin madencilik ve yer bilimleri alanında temel seviyede okur-yazar olmasını amaçlıyor.

4 Aralık Dünya Madenciler Günü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, okulların ara tatilleri, yarı yıl ve yaz tatili öncesinde çocuklara ulaştırılmasıyla anlam kazanan Minik Madenci Dergisi müfredatı destekleyici içeriklerle özellikle 7-12 yaş arasındaki çocukların ilgisini çekiyor.

Bazı içerikleriyle çocuklarımızın aileleriyle etkileşime girmesini de sağlayan Minik Madenci dergisi bu vesile ile ailelere de temel seviyede madencilik ve yerbilimleri bilgisi aktarmaya amaçlıyor.

Öncü maden şirketlerinin sektörün geleceğine bir yatırım olarak gördükleri bu çalışma ile kurumsal sosyal sorumluluk faaliyeti yürüttükleri yörelerde, kimi zaman yerel yönetimlerin de katıldığı çeşitli etkinliklerle çocuklara dağıtan maden şirketlerinin paylaşımlarını derlediğimiz Linkedin sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yıllar boyunca her yeni çocuğa ulaştırılarak nesillerin madencilik ve yer bilimleri alanında bilgilendirileceğine inanılan Minik Madenci Dergisi hakkında bilgi almak/satın almak için lütfen ulaşınız:

Madencilik Türkiye Dergisi

03124821860

info@mayeb.com.tr