30’dan fazla şehirde 55.000’e yakın çocuğumuza madencilik ve yerbilimlerinin temelini anlattığımız Minik Madenci Dergisi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yeni çocuklarımızla buluşmaya hazır. Madencilik sektöründe faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar olarak bu sosyal sorumluluk çalışmasını gerçekleştirmek isterseniz Minik Madenci dergimizi satın almak için lütfen iletişime geçiniz.

Madencilik Türkiye Dergisi tarafından çocuk gelişimi uzmanlarının desteği ile hazırlanan Minik Madenci Dergisi geleceğin yetişkinlerinin madencilik ve yer bilimleri konusunda temel seviyede okur-yazar olmasını amaçlıyor.

Okulların açıldığı haftalarda, ara, yarı yıl ve yaz tatili öncesinde, 23 Nisan haftasında, 4 Aralık Dünya Madenciler Günü’nde çocuklara ulaştırılmasıyla anlam kazanan, ayrıca dilediğiniz herhangi bir zamanda gerçekleştirilecek seminerler ile çocuklarımızla buluşturulabilen Minik Madenci Dergisi müfredatı destekleyici içeriklerle özellikle 3 ila 7.sınıf arasında öğrenim gören çocukların ilgisini çekiyor.

Bazı içerikleriyle çocuklarımızın aileleriyle etkileşime girmesini de sağlayan Minik Madenci dergisi bu vesile ile ailelere de temel seviyede madencilik ve yerbilimleri bilgisi aktarmaya yarıyor.

Yıllar boyunca her yeni çocuğa ulaştırılarak madencilik sektörü açısından nesillerin kazanılacağına inanılan Minik Madenci Dergisi 48 sayfa, parlak kuşe kağıda basılı olarak sunuluyor.

Minik Madenci dergisini faaliyet gösterdikleri yörelerde, kimi zaman kaymakam ve ilçe milli eğitim müdürlerinin de katıldığı çeşitli etkinliklerle çocuklara dağıtan maden şirketlerinin paylaşımlarını derlediğimiz Linkedin sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Kargo süreci de dikkate alınarak 23 Nisan öncesinde olabildiğince erkenden iletişime geçmenizi rica ederiz.

İletişim
0 312 482 18 60
info@mayeb.com.tr
Madencilik Türkiye Dergisi
(Mayeb Basın Yayın Ltd. Şti.)

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikDemir Export İspir’den İlk Konsantre Sevkiyatını Gerçekleştirdi
Sonraki İçerikHakan Ürün: “Maden İşletmecileri Artık İş Yapamaz Hale Geldi”