Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Armutçuk Müessesesi’nin yeni üretim panosu, işçilerinde katılımı ile törenle açıldı.

1 Eylül 2022 tarihinde 08:00-16:00 vardiyası öncesinde, yeni açılan üretim panosu için düzenlenen törene, TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, TTK Genel Müdür Yardımcıları İsmail Güner, Ercan Gebeş, Armutçuk Müessese Müdürü Faik Alp, müessese yöneticileri, GMİS şube yöneticileri ve maden işçileri katıldı.

TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu ile GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, Armutçuk Müessesesi’nin yeni açılan üretim panolarıyla daha iyi noktalara geleceğini belirterek, kazasız-belasız çalışma dileğinde bulundular.

 

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilik Türkiye Dergisi’nin 105. Sayısı Çıktı
Sonraki İçerikMadencilik Sektörü Ağustos Ayı İhracatı 600 Milyon Dolar Oldu