BD1800S Yerüstü Karotlu Sondaj Makinesi

Barkom Grup, güçlü BULLDRILL BD1800S’i oluşturmak için uzun Ar-Ge çalışmaları sonrası en popüler yer üstü karotlu sondaj makinelerinin kanıtlanmış teknolojilerini geride bırakarak yepyeni bir sondaj makinası tasarladı. BD1800S kombinasyonu, üretkenlikten ödün vermeden en yüksek güvenlik standartlarını hedefleyerek üretildi.

Yer üstünden derin kuyu sondajı uygulamalarına, B,N,H,P çaplarında karot alımında, en iyi sonuçlar için BD1800S en verimli ve etkili çözümleri sunuyor.

Barkom Grup olarak, şirket vizyonumuz doğrultusunda dünyadaki hızlı gelişmeleri yakından takip ederek, yeni nesil ürün ve süreçleri hayata geçiriyor; yenilikçilik, sürdürülebilirlik ve iş birliği gibi unsurları geliştirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu unsurları esas alarak kendi teknolojilerimizi geliştiriyor ve ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesinde kullanıcılara sunarak global pazarda başarılara imza atıyoruz.

Barkom Grup olarak yıllar boyunca edinilen tecrübe ve müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda tecrübeli mühendis ekibimiz ile yaptığımız Ar-Ge çalışmaları sonucunda, kendi markamız olan BULLDRILL® sondaj makinelerini üretmenin ve ilkleri başarmanın gururunu yaşıyoruz.

Barkom Grup Ar-Ge’de, güvenilir ürünler ve teknolojiler geliştirerek geleceğe katkıda bulunuyor ve bu kapsamda ürün çeşitliliğini yer altı, yer üstü ve Ex-proof Atex sertifikalı sondaj makineleri olmak üzere 3 ana başlıkta toplayıp kendi içinde özelleşen delme kapasiteleri ve farklı fonksiyonlarına göre isimlendirerek birçok farklı model ile piyasaya sunuyoruz.

Bu modellerin içinde en son tamamladığımız makinemiz ise araştırma ve geliştirme ekibimizin uzun ve detaylı araştırma ve tasarım çalışmaları sonucunda üretilmiş ve tasarım doğrulama aşaması sonrası aşağıda belirtilen özelliklerde testlerle doğrulanmış verilerle kullanıma hazır hale getirilmiş olan BULLDRILL BD1800S yer üstü sondaj makinesidir.

Son teknolojiler ile geliştirmiş olduğumuz BD1800S yer üstü karotlu sondaj makinemiz, kendi serisindeki en esnek sondaj makinesidir. Derinlik olarak 1800 metrenin üstünde sondaj yapabilen ve güçlü bir kızak sistemiyle donatılmış olan BD1800S, derin sondajın altından kolayca kalkabilir. Hareketliliğini arttırmak için yüksek taşıma kapasiteli paletler tercih edilerek kompakt bir şase dizayn edilmiştir. BD1800S’te, diğer makinelerde çoğu kez isteğe bağlı olan 2. tij tutucu, tij destekleme sistemi, uzaktan kumanda ile hareket edebilirlik gibi birçok standart özellik yer almaktadır. Güçlü delme ünitesine entegre edilen 4 vitesli şanzuman ile çok daha güçlü hale gelen döner kafaya, her koşulda ve her yerde en yüksek verimde sondaj yapabilme kabiliyeti kazandırılmıştır. Tüm delme ve hareket fonksiyonları 300hp Cummins veya Volvo marka dizel motorla tahrik edilirken dünyaca güvenilirliği ve verimliliği kanıtlanmış olan Rexroth/Parker/Kawasaki marka güçlü hidromotor ve pompalarla gerçekleştirilir.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.