Ülkemizin enerji ve maden sektörlerinin öncü kuruluşlarından olan Çiftay İnşaat ve Taahhüt Ticaret AŞ, son zamanlarda aldığı ödüllerle adından söz ettiriyor. 18-19 Nisan tarihlerinde İstanbul’da düzenlenmiş olan “3.Temiz Kömür Teknolojileri Çalıştayı”nda şirket bünyesinde yer alan Soma Kömür Yıkama Tesisi’nde ki üstün performansıyla “En İyi Kömür Zenginleştirme Ödülü” alan Çiftay, Yurt Madenciliği Geliştirme Vakfı tarafından iki yılda bir verilen “Madencilik Ödülleri” kapsamında şirket tarafından yürütülen madencilik taahhüt projelerinde İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki başarılı uygulamaları nedeniyle “İSG Ödülü” ne layık görüldü.
Şirkete verilen ödülleri düzenlenen etkinliklere bizzat katılarak alan Çiftay Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Aydın; “Geride bıraktığı yarım asrı aşan zamanda sektörde öncü ve köklü kuruluşlar arasında yer alan şirketimiz madencilik faaliyetlerinin yanı sıra inşaat, enerji ve turizm sektörlerinde de büyümeye devam etmektedir. Donanımlı teknik kadrosu, çağdaş çalışma alanları, her geçen gün genişleyen modern makine parkıyla hizmet verdiği madencilik sektörünün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Çiftay, faaliyetlerini sürdürebilirlik ilkeleri ve uluslararası standartlara uygun kalite, çevre ve iş güvenliği yönetim sistemlerinden taviz vermeden yoluna devam etmektedir.” dedi.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMT Firma Rehberi 2019 Çıktı
Sonraki İçerik“Kimse beni anlamıyor…”