Enerji ve maden sektörlerinde faaliyet gösteren Çiftay, Ankara’da İftar yemeği düzenledi. Çiftay’ın grup şirketleri içinde yer alan Holiday Inn Çukurambar Oteli’nde düzenlenen iftar yemeğine Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı başta olmak üzere EPDK, TEDAŞ, Başkentgaz, MTA, ÖİB ve STK’lardan çok sayıda temsilci katıldı. İftar yemeğine tasavvuf müziği ve semazen gösterisi renk kattı.

İftar yemeğinde bir konuşma yapan Çiftay Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Aydın; “Her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz iftar yemeğine katılarak bizleri yalnız bırakmayan enerji ve maden sektöründen bürokratlarımıza ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine teşekkür ederim. Çiftay’ın enerji ve maden sektöründeki yatırımları devam edecektir. Bu vesile ile iftarımıza katılan tüm sektör çalışanlarının bayramını tebrik ediyorum.” dedi.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMaden Sahaları Tanıtım Bülteni 24. Sayısı Çıktı
Sonraki İçerikDikkat: Maden Ruhsatı Haczedilebilir…