minik madenci kapak

Son bir yılda maden şirketleri tarafından 30’dan fazla şehirde 50.000’e yakın çocuğumuza ulaştırılan Minik Madenci Dergisi yeni çocuklarımızla buluşmaya hazır.

Madencilik Türkiye Dergisi tarafından çocuk gelişimi uzmanı desteği ile hazırlanan Minik Madenci Dergisi geleceğin yetişkinlerinin madencilik ve yer bilimleri alanında temel seviyede okur-yazar olmasını amaçlıyor.

4 Aralık Dünya Madenciler Günü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, okulların ara tatilleri, yarı yıl ve yaz tatili öncesinde çocuklara ulaştırılmasıyla anlam kazanan Minik Madenci Dergisi müfredatı destekleyici içeriklerle özellikle 7-12 yaş arasındaki çocukların ilgisini çekiyor.

Bazı içerikleriyle çocuklarımızın aileleriyle etkileşime girmesini de sağlayan Minik Madenci dergisi bu vesile ile ailelere de temel seviyede madencilik ve yerbilimleri bilgisi aktarmaya amaçlıyor.

Minik Madenci dergisini faaliyet gösterdikleri yörelerde, kimi zaman yerel yönetimlerin de katıldığı çeşitli etkinliklerle çocuklara dağıtan maden şirketlerinin paylaşımlarını derlediğimiz Linkedin sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yıllar boyunca her yeni çocuğa ulaştırılarak nesillerin madencilik ve yer bilimleri alanında bilgilendirileceğine inanılan Minik Madenci Dergisi hakkında bilgi almak/satın almak için lütfen ulaşınız:

Madencilik Türkiye Dergisi

03124821860

info@mayeb.com.tr

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerik“Altın Üretimine Dair Bilgimiz – Algımız – Yargımız” Kitabı Çıktı
Sonraki İçerikUluslararası Siyanür Yönetimi Kodu Konferansı Ankara’da Gerçekleştirildi