EURASIA Geoscience Congress & Exhibition 2023 etkinliği bu yıl Antalya’da düzenlenecek. Gerçekleştirilecek etkinlik, yerbilimleri alanındaki en son gelişmeleri, araştırmaları ve yenilikleri keşfetmek isteyen herkes için mükemmel bir fırsat sunuyor olacak.

Ankara Üniversitesi himayesinde organize edilen kongre, yerbilimleri konusunda geniş bir perspektife sahip bulunurken, jeofizik yöntem ve teknolojisinin deprem tahmininden maden jeofiziğine, mühendislik yer bilimlerinden kaynak keşfi ve enerji geçişine kadar geniş bir yelpazede nasıl kullanıldığını incelemeye odaklanıyor. Kongrenin bu kapsamlı yaklaşımı, bu alandaki en yeni bilgi ve teknikleri öğrenmek isteyen profesyoneller için ideal bir ortam sağlıyor.

Etkinliğin amacı, yerbilimleri alanında bilimsel ilerlemeyi desteklemek, bilgi alışverişini teşvik etmek ve sektördeki yenilikleri teşvik etmek olarak açıklanırken alanlarının uzmanı olan akademisyenler, endüstri profesyonelleri, sergiciler ve öğrencilerin bu etkinlikte bir araya gelmesi bekleniyor.

Sektördeki en son trendleri ve yöntemleri öğrenmek, ağ kurmak ve bilgi alışverişinde bulunmak için harika bir fırsat olan etkinlik, bilimsel sunumlar, katılımcıların en yeni araştırmaları ve buluşları keşfetmelerine olanak tanırken, aynı zamanda yerbilimleri sektöründeki en son yenilikleri ve uygulamaları tanıtmak için de bir platform olacak.

Katılım ve kayıt hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikTemmuz Ayı Yatırım Teşvik İstatistikleri Belli Oldu
Sonraki İçerikEylül Ayı Maden İhracatı 487 Milyon Dolar Oldu