Ülkemizin önemli sondaj ekipmanları üreticilerinden birisi olan ve kuyu içi ölçüm cihazını ve otomatik şanzımanlı çamur pompasını ülkemizde ilk kez üreterek önemli başarılara imza atan Jeoges Makine Kurucu Ortakları Erce Tümerk, Erkan Şahin ve Satış Pazarlama Müdürü Kaan Şimşek ile bir söyleşi gerçekleştirdik.

2020 Yılı Firmanız Açısından Nasıl Geçti?

Öncelikle 2020 yılı firmamız açısında çok hızlı ve efektif geçti. Ocak, Şubat ve Mart ayları, üretim ve stok anlamında sahadan gelen gerçek Ar-Ge verileri ile bizim için oldukça verimli oldu.

Firmamız da gerek ben gerekse şirketi kurucularımız Erce Tümerk ve Erkan Şahin sahalarda aktif rol almış kişiler olmamızdan dolayı, istenileni ve olması gerekeni çok net ve hızlı anlayarak, cevaplama süremiz en optimum düzeyde oluyor.

2020 yılı herkes için sağlık ve pandemi sorunlarının gölgesinde bir yıl oldu. Ancak çalıştığımız sektör gereği açıkçası kendimizi şanslı hissediyoruz. Tabii ki hızlı, kaliteli, ilgili ve amaca uygun ürün portföyü ayrıca yönetim şeklimiz, şansın yanında en önemli avantajımız oldu.

Kısacası zor geçen bir yılı; dürüst, inovatif ve hep daha iyisi prensibimizle en azından piyasa koşullarında kolay hale getirmeye çalıştık. Bize gösterilen anlayış ve güven için iş ortaklarımıza teşekkürü kendim ve firmam adına bir borç bilirim.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.