Türkiye’nin önde gelen saygın ve güvenilir malzeme test cihazları üreticisi ve tedarikçisi Liya Test Cihazları ailemiz, test cihazları alanında dünya çapında tanınan bir kuruluş olarak Ankara Kahramankazan Sanayi Bölgesi’ndeki 2500 m2 tesisinde üretimlerini sürdürmektedir.

Mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan alanında uzman 50’nin üzerinde personelimizle maden sektörü için ürettiğimiz test sistemlerimizi ve test cihazlarımızı 85’ten fazla ülkeye ihraç etmenin gururunu yaşamaktayız.

Liya Test, uluslararası kalite standartlarına uygun malzeme test cihazlarının tasarım ve üretiminde, müşteri memnuniyeti ön planda tutan anlayışıyla yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmayı öncelik olarak belirlemiştir. Sektördeki gelişmeleri ve talepleri yakından takip eden Liya Test markamız, güçlü birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Ürün geliştirme ve satış sonrası hızlı destek servisi ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen fabrikamızda ISO 9001:2008 Türkiye’nin kalite standartları bütün ürünlerimizde uygulanmaktadır.

200 kg karıştırma kapasiteli V Tipi Mikserimiz MYB Rönesans Firması projesi kapsamında müşterimize teslim edilmiştir. Cihaz gerekli tüm testlerden geçmiş ve başarılı bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

Aynı şekilde sektörün yurtdışı cihaz temin zorunluluğunu ortadan kaldıracak Fire Assay laboratuvarlarında kullanılacak tüm cihaz ve aksesuarlarının Ar-Ge çalışmaları tamamlanmış ve üretime başlanmıştır. İlk ürünlerimiz en kısa sürede yurtdışında bulunan bir laboratuvara kullanılmak üzere yola çıkacaktır.

Detaylar Madencilik Türkiye Dergisi’nin 115.sayısındadır.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikGücüm Pompa 40’tan Fazla Ülkeye İhracat Yapıyor
Sonraki İçerik“Maden-Tek 2024 – Maden Endüstrisi Teknoloji Günleri” 7-8 Kasım 2024 tarihlerinde Ankara’da Gerçekleştirilecek