Maden Jeologları Derneği (MJD) çatısı altında geçtiğimiz günlerde kurulan Kadın Komisyonu 22 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirdiği toplantı ile Komisyon Başkanı ve başkan yardımcılarını seçti. Toplantıda MJD Kadın Komisyonu Başkanı olarak madencilik sektörüne 16 yıldır emek veren Yonca Yıldırım seçildi. Yıldırım halen Polimetal Madencilik Şirketinde Veri Yönetimi Departman Müdürü olarak görevine devam ediyor.
Diğer taraftan Kadın Komisyonu Başkan Yardımcıları olarak Gülay Sezerer Kuru (Özel Sektör), Elif Tekin (Teck) görev alırken Yedek Başkan Yardımcıları ise Mediha Kılıç (Koza) ve Banu Çolak (Alacer) seçildi.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikİdare Mahkemesinden Emsal Karar!
Sonraki İçerikTBMM’ye Sunulan 11. Kalkınma Planında Madencilikle İlişkili Maddeler