Maden Mühendisleri Odası’nın yeni hizmet binası gerçekleştirilen törenle 19 Şubat 2022 tarihinde hizmete açıldı. TMMOB’ye bağlı odaların yönetici ve üyelerinin yanı sıra siyasi parti temsilcilerinin katıldığı açılışta, fotoğraf sanatçısı ve şair Mehmet Özer’in sergisi de yer aldı.

Açılışta söz alan Maden Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Yüksel, “Odamız 68 yılık onurlu geleceğiyle çok sayıda başarıya imza atarken birçok sıkıntılar da atlatmıştır. Ancak üyelerimiz ve dostlarımızın mücadelesiyle tüm zorlukların altından kalkmayı da başarmıştır. Odamız mesleğimizin ve meslektaşlarımızın sorunlarını, ülkenin sorunlarından ayırt etmeden daime bilim, emek ve kamu yararından yana saf tutarak halkın hizmetinde olmuştur.” ifadelerini kullandı.

TMMOB Başkanı Emin Koramaz da açılışta söz alırken “Bu bina üyelerin dayanışmasıyla neler yapabileceğimizi, birlikteliğimizin de bir göstergesidir. Bundan sonra da aynı inanç ve kararlılıkla mücadeleye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikSandstorm Gold Hod Maden Projesindeki Hissesini Satıyor
Sonraki İçerikFilyos’ta Paslanmaz Çelik Üretim Tesisi Kurulacak