Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım AŞ tarafından düzenlenen Maden Türkiye 2020, 9. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı, 10-13 Aralık 2020 tarihleri arasında tüm sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Sektörün Avrasya Bölgesi’nde düzenlenen en kapsamlı fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece / İstanbul’da katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlayacak.

2018 yılında 33 ülkeden 448 katılımcı firma ve 69 ülkeden 11.082 profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuar, katılımcı sayısında %14, ziyaretçi sayısında %17, alan metrekaresinde %17 artışla 2004 yılından bu yana süren büyümesini devam ettirdi.

Türkiye’de maden sektörünün en kapsamlı maden buluşması olan fuar, 2020 yılında da istikrarlı büyümesini devam ettirecek.

İletişim:

maden-pazarlama@tuyap.com.tr

0 212 867 11 – 1192

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilik Sektörünün Çin’e İhracatı Düştü
Sonraki İçerikTKİ ve GÜBRETAŞ, Hümik Asidin Daha Etkin Kullanımı Konusunda İş Birliği Protokolü İmzaladı