Madencilik Türkiye dergisi ve Underground Consultancy tarafından organize edilen ve “Geleceğin Teknolojisi Türk Madencisi ile Buluşuyor” sloganıyla yola çıktığımız “Maden-Tek 2022 – Maden Endüstrisi Teknoloji Günleri” 20-21 Eylül 2022 tarihlerinde Ankara, Meyra Palace Hotel’de düzenlenecek.

Aramadan üretime madencilik faaliyetlerinin her aşamasında kullanılan ve kullanılabilecek teknolojik ürünlerin ve yazılımların sergi alanlarında tanıtılacağı, sergi alanı içerisinde açık formatta ve eş zamanlı oturumlar ile dünyadaki teknolojik yönelimlerin, sektörümüzdeki teknoloji kullanımının ve ihtiyaçlarının tartışılacağı Maden-Tek 2022’de Türk Maden Endüstrisi’nin teknolojik yüzü ortaya çıkarılacak.

Etkinliğe ziyaretçi olarak katılım göstermek için sitemizden ücretsiz ön kayıt yaptırabilirsiniz.

www.maden-tek.com

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikFerrobor Üretim Tesisi Temel Atma Töreni Bakan Dönmez’in Katılımıyla Gerçekleştirildi
Sonraki İçerikTürkiye’nin Geleceği Madencilik ve Tarımda