Madencilik Türkiye dergisi tarafından iki yılda bir basılı formatta yayımlanan MT Firma Rehberi 2023 itibariyle yalnızca www.mtrehber.com adresinde yayında olacak.

Türk Maden Endüstrisi’nin paydaşlarını bir araya getirmeyi hedefleyen MT Firma Rehberi’nde madencilik sektöründe hizmet veren firmalar yer alıyor.

Firma profillerinin yıl boyunca yayında kalacağı www.mtrehber.com Madencilik Türkiye dergisinin iletişim ağıyla Türk Maden Endüstrisi’nin Altın Rehber’i haline gelecek.

Firmaların profil sayfalarında firma adı, logo, iletişim bilgileri, web adresi, faaliyet alanları, sosyal medya hesapları, Türkçe/İngilizce tanıtım bilgileri, fotoğraflar, tanıtım videosu, pdf katalog ve daha fazlası yer alacak. Sitede yayınlanan bilgiler yıl içerisinde istenen zamanda güncellenebilecek.

Web sitesini incelemek ve rehberde yer almak için lütfen ziyaret ediniz: www.mtrehber.com

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerik2023 Yılı Yatırım Programında Madencilik
Sonraki İçerikMadencilik Türkiye Dergisi’nin 108. Sayısı Çıktı