Maden Sanayii İşverenleri Sendikası (MASİS) tarafından 4 Aralık Dünya Madenciler Günü dolayısıyla online olarak gerçekleştirilecek “Madencilik ve Milli Ekonomi” konulu zirveye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez konuşmacı olarak katılacak.

Berfu Güven’in moderatörlüğünü yapacağı zirvenin konuşmacılarından bir tanesi de Halkbank Yönetim Kurulu Üyesi Ekonomist Prof. Dr. Kerem Alkin olacak.

4 Aralık 2020 Cuma günü saat 14:30’da başlayacak etkinliğe erişim için online platform bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik, video konferansla eş zamanlı olarak MASİS Youtube kanalından da canlı yayınlanacaktır. MASİS Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.