Madencilik Türkiye dergisi olarak; şimdinin çocukları, geleceğin yetişkinlerinin madencilik ve yer bilimleri konusunda temel seviyede okur-yazar olmasının önemine canı gönülden inanıyoruz.

Bu kapsamda çocuklarımıza sunmak üzere “Minik Madenci” isimli Çocuk Dergisini hazırlayarak yayımladık.

İlkokul çağındaki çocuklarımızla paylaşılması hedeflenen bu dergi ile yerbilimlerinin temelini çocuklara aktarmayı hedefliyoruz.

Dergide madencilik ve yerbilimleri hakkında temel bilgilerin yanı sıra oyunlar ve bulmacalar da sunuyoruz. Sadece doğrudan madenler değil dünyanın oluşumu, volkanlar, fosiller, kristaller, jeotermal, su, ormanlar gibi doğaya ait bilgileri de çocuklarımızla yaşlarına uygun şekilde paylaşıyoruz.

Minik Madenci dergisi hiçbir şekilde reklam içermemekte olup içerikteki bilgiler sektör ve çocuk gelişimi uzmanları tarafından gözden geçirilmiştir.

Sektörümüzün öncü maden şirketleri ve sektör paydaşları Minik Madenci dergisini faaliyet gösterdikleri yörelerde ilkokul çağındaki çocuklara ve ayrıca çocuk sahibi personellerine dağıtarak sosyal sorumluluk faaliyeti gerçekleştiriyor.

Bu sosyal faaliyetin parçası olmak isteyen firmalar için iletişim:

Madencilik Türkiye Dergisi
0312 482 18 60
info@mayeb.com.tr

Not: Minik Madenci dergimiz şu aşamada yalnızca kurumsal (toplu adetlerde) satışa açıktır. Ancak 2022 yılı içerisinde genişletilmiş versiyonu yayınladığımızda bireysel satın almaya da imkan tanıyacağız. Satın alma web sitemiz üzerinden gerçekleştirilebilecek.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikAlkim Alkali Kimya, Dazkırı’da Bulunan Tesisinde Potasyum Sülfat Üretimine Başladı
Sonraki İçerikMeslek Dallarında Öğrenilen En Temel Bilgi Öncelikle “İnsan”