Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünün 8. ‘Kariyer Günü’ etkinliği 17 Mayıs 2019 Cuma günü ODTÜ Kültür Kongre Merkezi’nde gerçekleştirecek. Bu yıl sekizincisi düzenlenecek etkinlikte amaç yer bilimleri alanında faaliyet gösteren şirketler ile öğrencileri buluşturmak, öğrencilerde kariyer bilincinin oluşmasına yardımcı olmak, daha sağlıklı ve başarılı staj dönemi geçirmeleri için iletişim kurmalarını sağlamak, mezun adaylarının iş dünyasına hazırlanmasına katkıda bulunmak, Jeoloji Mühendisliği iş alanlarının tanıtımını yapmak, öğrenciler ve mezunların farklı iş alanları hakkında kapsamlı bilgi edinmelerini sağlayarak yönelecekleri iş alanını seçerken doğru karar vermelerine yardımcı olmak olarak belirtildi.

Diğer bir amaç olarak ise bugüne yeterince kadar sağlanamamış endüstri ve üniversite işbirliğinin temellerinin atılması, var olan işbirliklerinin geliştirilmesi olarak öne çıkıyor.

ODTÜ Jeoloji Mühendisliği Bölümü Kariyer Gününde yer almak isteyen şirketler Bölüm Başkanlığı ile iletişime geçebilirler.

İletişim için tıklayınız.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikEti Bakır, Küre Tesislerindeki Atıklarını Ekonomiye Kazandıracak
Sonraki İçerikEİB: Sanayi, Tarım ve Madencilik Sektöründe İhracat Arttı