PDAC

Dünyanın önde gelen maden üretim ve arama etkinliği olan ve her yıl düzenlenen PDAC, 2022 yılında 90 yıllık tarihinde ilk kez hem fiziksel hem de çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Kanada’nın Toronto şehrinde gerçekleştirilecek olan etkinlik 13-15 Haziran tarihleri arasında fiziksel olarak, 28-29 Haziran tarihleri arasında ise online olarak ziyaretçilerini kabul edecek.

1932 yılından bu yana düzenlenen etkinlik, geçtiğimiz son on yıl boyunca her yıl 130’dan fazla ülkeden 30.000’den fazla katılımcıyı ağ kurmak, iş yapmak ve öğrenmek için bir araya getirmeyi başardı. Katılımcıları uluslararası maden üretim ve arama sektörü ile buluşturma konusunda benzersiz imkanlar sunan PDAC 2022 bu yıl da kapsamlı programı ile katılımcılarını sektörü şekillendiren en son trendler ve teknolojiler hakkında bilgilendirecek.

Daha detaylı bilgi için PDAC 2022 sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikYüksek Partikül ve Karbon Transfer Uygulamaları ile Madende Özel Çözümler
Sonraki İçerikKoza Altın, Karapınar Projesi Kapsamında Yöre Halkına Bilgi Verecek