Pozitif Sondaj, 2007 yılında yurt içi ve yurt dışı maden arama çalışmalarında sondaj hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Kısa zaman içerisinde sondaj hizmetleri pazarında istikrarlı bir büyüme göstererek sektörde sağlam bir yer edinmiştir. Merkezi Ankara’da bulunan Pozitif Sondaj, yetkin personeli, işe ve koşullara uygun ekipmanlarıyla, Türkiye’de ve dünyada proje kapsamına uygun sondaj hizmetini teslim edebilecek yetkinliğe sahiptir. Pozitif Sondaj uzun yıllar, yurt içi ve yurt dışında uluslararası projelerde görev alarak yetişmiş, operasyon bileşenlerini iş sağlığı ve güvenliği, halkla ilişkiler çerçevesinde değerlendiren ekibi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Operasyon ekibi ve yönetici kadrosu deneyimli, kendisini mesleğine adamış bireylerden oluşan Pozitif Sondaj’ın ana felsefesi; kaliteli, çevreye duyarlı ve işverenin hedeflerine ulaşmasını sağlayacak şekilde işveren ile işbirliği içinde uluslararası JORC ve NI 43-101 standartlarında sondaj hizmeti vermektir. Pozitif Sondaj Türkiye de dahil olmak üzere dünya çapında ondan fazla ülkede; birçok farklı maden firmasına birçok farklı lokasyonda maden arama çalışmalarında sondaj hizmeti sunmaktadır.

Yazının devamı Madencilik Türkiye Dergisi 104. sayı 38. sayfadadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

Yazıyı interaktif dergiden okumak için tıklayın.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilik Türkiye Dergisi’nin 104. Sayısı Çıktı
Sonraki İçerik“Diaspor Kristalini Gösterdiğimiz Her Kadın Renklerine Hayran Kalıyor”