2013 yılından bu yana yükselişini sürdüren SFT, karotlu sondaj ekipmanları ve yedek parçalarının üretiminin yanı sıra elmaslı matkap üretiminde de hizmet vermektedir. Her çap ve boyutta yapmış olduğu matkaplarda kalitesini artırarak hızlı ilerleme ve yüksek performans sağlamıştır. Zor saha koşullarında kullanılacak, farklı yapıdaki ve sertlikteki formasyonlara uyumlu matkap temini ve kullanım sonrası saha desteği amaçları arasında yer alır.

SFT Sondaj, karotlu sondaj için gerekli tüm ekipmanları stoğunda hazır bulundurmaktadır. Sahadaki zaman ve iş kaybının bilinciyle; önceliği hızlı temin ve hızlı teslimattır. Bünyesinde bulundurduğu son teknoloji CNC tezgâhlarını artırarak üretimini bir adım daha ilerletmiş ve tecrübeli kadrosuyla maden sektöründe daha sağlam bir yer edinmiştir.

SFT Sondaj, kurumsal yapısını sürekli gelişme ile bütünleştirip, bilgi ve tecrübesini hep daha iyiyi üretmek adına kullanmaktadır. Müşteri memnuniyetini hep en üst düzeyde tutup fark yaratmak; çalışmalarını gelişime ve yaratıcı düşünceye değer vermek ve değer katmak temelleri üzerine kurmuştur.

SFT Sondaj, şirket vizyonu doğrultusunda, dünyadaki hızlı gelişime ayak uydurarak yeni nesil ürün ve süreçleri takip edip hayata geçirirken, inovasyon ve devamlılık unsurlarına bağlı kalarak kendisinin ve sektörün gelişmesine de katkı sağlıyor. Ayrıca dünya standartlarında üretim yapıp, kendi teknolojilerinden faydalanıp, kendi standartlarını belirliyor. Böylelikle küresel pazarda da yerini alabiliyor.

Uluslararası kalite standartlarında yaratıcı ve güvenilir mühendislik çözümleri sunan SFT, yüksek motivasyona sahip, dinamik, güçlü ve işine tutkuyla bağlı ekip ruhunu sürekli kılmayı hedefliyor. Şirket; dünya genelinde hizmet veren sondaj firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmayı ve yeni projelere imza atmayı hedefliyor.

 

Detaylar Madencilik Türkiye Dergisi’nin 116.sayısındadır.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikCumhuriyet’in İlk Termik Santrali’nin Müzeye Dönüştürülmesi İçin Kampanya Başlatıldı
Sonraki İçerikEldorado 2023 4. Çeyrek Operasyonel Sonuçlarını Açıkladı