Kayen Sondaj olarak kurulduğumuz günden itibaren sondaj operasyonları için gerekli tüm ekipmanları stoklarımızda bulundurmayı ve müşterilerimize her zaman “Hazır” diyebilme gayreti içinde olduk.

Müşterilerimize sunduğumuz her ürünün geçmişte kalitesi kanıtlamış, günümüzde ise “standartlaşmış” ekipmanlar olmasını istedik, bu sebeple sadece dünyada kendi sektörlerinde başı çeken firmaların temsilciliğini yapıyoruz.

Karotlu sondaj sektörüne yönelik ekipmanlarla doldurmaya başladığımız depomuz artık bugün madencilik, inşaat ve yapı sektöründeki operasyonlarda kullanılan delgi ekipmanlarını da barındırıyor. Bu sektörlerdeki müşterilerimize sunduğumuz ürün yelpazemiz “Önce Kalite” prensibiyle, müşterilerimizden aldığımız memnuniyet dönüşleri ile günden güne gelişiyor.

Karotlu Sondaj ve Kaya Delgi Ekipmanları

1890 yılında kurulan Boart Longyear, karotlu sondaj sektöründe geliştirdiği yenilik ve inovasyonlarla günümüzdeki wireline sondajın tasarımcısı olmuştur. 131 senelik üretim tecrübesini “Kaya Delgi Ekipmanları” ürünlerine de yansıtarak kalite farkını sahada kullanıcıya hissettirmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazının devamı Madencilik Türkiye Dergisi 95. sayı 28. sayfadadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

 

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilik Türkiye Dergisi’nin 95. Sayısı Çıktı
Sonraki İçerikİMİB Maden Sektörünün Sorunlarını Ticaret Bakanlığına İletti