Tanzanya hükümeti geçtiğimiz günlerde yüzde 100 hissesi devlete ait olan bir altın arama ruhsatını, ortak girişim modeliyle geliştirmek üzere uluslararası bir ön yeterlilik çağrısı yayınladı. Son başvuru tarihi 31 Ocak 2018 olan projeyle ilgilenen firmalar, ihaleyi gerçekleştirecek olan maden idaresine resmi tanıtım dosyalarını (teknik ve mali yeterliliklerini gösterir dökümanlar, geçmiş proje deneyimleri, resmi yetki belgeleri vb bilgiler) ileterek başvurabilecek ve detay proje dökümanlarını bizzat talep edebilecek. İhalenin sonucu, kısa listeye giren firmalarla yapılacak doğrudan görüşmelerle belirlenecek.

Mayeb Ltd.’nin hizmeti olan MT Bülten, söz konusu proje ile ilgilenen firmalar için 490 USD + KDV bedel karşılığı temin edilebilecek alttaki sayısal veri paketini hazırlamıştır:

-Orijinal ihale davet mektubu (İngilizce)

-Proje ve çevresinin ruhsat bilgileri haritası (KML)

-Ruhsatın yer aldığı bölgedeki mevcut altın madenleri ve oluşumları (KML)

-Ruhsatın yer aldığı bölgenin jeoloji & jeofizik haritaları (KML)

-Tanzanya maden kanunu ve yönetmelikleri (İngilizce)

-Tanzanya madencilik sektörü yatırımcı rehberi (İngilizce)

İhale paketini oluşturan tüm bilgiler açık kaynaklı resmi ve bilimsel dökümanlardan derlenmiş olup, kesin siparişe istinaden istekli firmalarla elektronik ortamda paylaşılacaktır. MT Bülten’in ihale merci ile hiçbir ticari veya hukuki bağı yoktur.

Veri paketi talepleriniz için bize alttaki kanallardan ulaşabilirsiniz:

Tel: 0 (312) 482 18 60

E-Posta: ruhsat@mayeb.com.tr

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilik Türkiye Dergisi’nin 68. Sayısı Çıktı
Sonraki İçerikMigem 124. ve 128. Grup İhale Sonuçları