İlköğretim çağındaki çocuklarımızın madencilik ve yerbilimleri konularını geliştirilmesi amacıyla Madencilik Türkiye dergisi tarafından hazırlanan ve şirketler tarafından çocuklarımızla buluşturulan Minik Madenci dergisi bu kez Yusufeli’ndeki okullarda dağıtıldı.

Teck Madencilik Halkla İlişkiler Müdürü Zafer Polat’ın organizasyonu ile gerçekleştirilen sosyal sorumluluk çalışmasına Yusufeli İlçe Kaymakamı Hüseyin Kaptan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Alp ile birlikte Teck Madencilik Ülke Müdürü Nuri Ceyhan ve ekibi de eşlik etti.

Ziyaretler kapsamında Minik Madenci dergisinin içeriği ve sürdürülebilir sosyal ilişkiler konuları şirketin Halkla ilişkiler Müdürü Zafer Polat, İSG konuları İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Levent Çığ, Jeolojik ve Teknik konular Proje Yöneticisi Mehmet Can Doğruyol ve proje ekibi tarafından çocuklarımız ile paylaşıldı.

—————–

Minik Madenci çocuk dergisini edinmek için Madencilik Türkiye dergisine ulaşabilirsiniz. info@mayeb.com.tr / 03124821860  

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMaden Projelerine Yatırım Amaçlı Uluslararası Kredilendirmelerde Ekvator İlkelerinin Önemi
Sonraki İçerikGüvenli ve Ekonomik Madencilik İçin Şev Stabilite Analizleri