Farklı sektörlere özel çözümler sunan ve yenilikçi bakış açısıyla ürünlerini sürekli geliştiren Teksan, madencilik sektörü için de kullanıcı dostu kiralama ürünlerini pazara sundu.

Şantiyelerde, petrol sahalarında, madencilikte, tarımsal alanlarda, doğal afetlerde ve şehirlerde geçici süreyle de olsa enerjiye ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaçların karşılanabilmesi için en etkili çözüm olarak kiralık jeneratörler tercih edilir.

Teksan, pazara sunduğu kiralama serisi ürünleri ile kullanıcılara birçok operasyonel kolaylık sağlıyor. Teksan kalitesi ve uzmanlığını taşıyan ürünler, dayanıklı olmaları yanında;

  • Farklı iklim koşullarına uygunluğu
  • Düşük ses seviyesi
  • Soket kiti ile hızlı elektriksel bağlantı imkanı
  • Kabin dışından yakıt dolumuna olanak tanıyan yakıt dolum kapağı
  • Harici yakıt tankı ile kullanabilen 3 yollu vana
  • Uzun bakım aralıkları
  • 24 saat ve üzeri çalışma süresi tanıyan dahili yakıt kapasitesi ile sektördeki farklı ihtiyaçlara en iyi şekilde yanıt veren çözümler üretiyor.

Madencilik sektöründe kullanılan ekipmanların dayanıklılığı büyük önem taşıyor.  Madenciliğin zorlu çalışma koşullarına uygun ürünler sunan Teksan, sağladığı avantajlarla sektörün işini kolaylaştırıyor. Teksan ürünlerinin yüksek soğukluk ile sıcaklığın bulunduğu ortamlarda dahi sorunsuz çalışması ve en nemli koşullarda yüksek verim sağlaması, madencilik sektörünün büyük ilgi göstereceği kiralama ürünlerinin başında geleceğini gösteriyor.

www.teksan.com

Tel: 444 85 76

 

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilik Türkiye Dergisi’nin 108. Sayısı Çıktı
Sonraki İçerikArmutçuk Müessesesi’nde Yeni Üretim Panosu Hizmete Girdi