TOBB Türkiye Maden Meclisi yılın ilk toplantısı, madencilikte algı ve iletişim gündemiyle video telekonferans yöntemiyle gerçekleştirildi. TOBB Türkiye Maden Meclisi Başkanı İbrahim Halil Kırşan’ın Başkanlığında toplanan Maden Meclisine TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Şaban Aziz Karamehmetoğlu, iletişim uzmanı Ali Saydam, maden meclisi üyesi firma temsilcileri ve sektör yetkilileri katıldı.

Maden meclisi toplantısına katılan iletişim uzmanı Ali Saydam “Madencilik Sektörüne Yönelik Olumsuz Algının Değiştirilmesine Yönelik Yapılabilecekler” konusunda bir sunum yaptı. Daha sonra madencilik sektöründe algı yönetimi ve iletişim konularında başarı hikayelerine imza atarak önemli madencilik projelerini hayata geçiren sektör temsilcileri söz alarak konuyla İlgili görüşlerini açıkladılar.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMTA Genel Müdürlüğü Görevine Doç. Dr. Yasin Erdoğan Atandı
Sonraki İçerikZafer Sönmez: “2021, Enerji, Madencilik ve Petrokimya Sektörlerinde Doğrudan Yatırım Yılı Olacak”