Maden Türkiye 2018, 8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı 13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Türk Madencilik Endüstrisinin Satış ve Pazarlama Üssü: Maden Türkiye 2018 

2004 yılından bu yana 30’un üzerinde ülkeden 1.969 katılımcı firma ile birlikte 40.416 yerli ve yabancı ziyaretçiye ev sahipliği yapan, Türkiye’nin madencilikte altın çağını yaşaması için en elverişli satış ve pazarlama platformu Maden Türkiye fuarı 8. kez tüm paydaşları bir araya getirmek için hazırlanıyor. Yarattığı büyük ticaret hacmi ile ülkemizin potansiyelini ulusal ve uluslararası arenada ortaya koyabilmesi için uygun ortamı sunan fuar, 2016 yılındaki başarısının ardından 2018 yılında da başarısını katlayarak büyütmeyi hedefliyor.

Maden Türkiye Fuarı’nın katılımcıları geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da fuardaki yerlerini erkenden aldılar ve satışların yüzde 85’i tamamlandı. Hızla gelişen ve değişen ekonomik ortamda mevcut potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek ve değişime ayak uydurmak isteyen katılımcılarımız 2018’e bir adım önde başladılar. Pazardan geri kalmamak, madencilik sektöründe verimliliği arttıracak yenilikleri takip etmek, sektöre yön vermek isteyen herkes bu fuarda bir araya gelecek.

İki yılda bir gerçekleştirilen fuarda geç kalmadan yerinizi ayırtmak için fuarın web sitesini ziyaret edebilirsiniz:

www.madenturkiyefuari.com

Önceki İçerikEnerji Sektörü Kasım Ayında Başkent’te Buluşuyor
Sonraki İçerikKaradeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Maden Mühendisliği Bölümü Türkiye’de 1’nci, Dünya’da 20’nci Sırada!