UMREK Eğitim ve Sertifikasyon Çalışma Grubu tarafından organize edilen UMREK Çalıştayı 4 Mart 2022 tarihinde Ankara’da gerçekleştiriliyor.  Madencilik Türkiye Dergisi olarak katılım gösterdiğimiz çalıştay MTA Genel Müdür Yardımcısı Albülkerim Aydındağ ve Umrek Genel Müdür Yardımcısı Atiye Tuğrul’un açılış konuşmaları ile başladı.

Çalıştay kapsamında UMREK Kodu ve Uygulamaları, Etik Eğitimi, Yetkinlik ve Sorumluluk, Maden Ruhsat Sahalarının Değerleme Yöntemleri ve Standartları ile Madencilik Sektöründe Bankacılık ve Finans konu başlıkları altında sunumlar gerçekleştirilecek.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikİbrahim Alimoğlu: “Madencilikte Sorunların Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın Kurulmasıyla Çözüleceğine İnanıyoruz”
Sonraki İçerikMINEX Kazakistan 6 – 7 Nisan 2022 tarihlerinde Kazakistan’da gerçekleştirilecek