Ulusal Maden Kaynak ve Rezerv Raporlama Komisyonu (UMREK) tarafından uluslararası standartlara uyumlu olarak maden arama sonuçları, maden kaynak ve maden rezervlerinin doğru, tutarlı ve güvenilir bir şekilde hesaplanarak raporlanabilmesi amacıyla geliştirilen ‘UMREK Kodu‘nun tanıtımı 21 Kasım 2018’da Ankara’da gerçekleştirilecek.

UMREK ile eş güdümlü çalışacak ve Yetkin Kişi adaylarını belirleyerek UMREK’in onayına sunacak olan “Yerbilimleri Maden ve Metalürji Profesyonelleri Birliği” YERMAM ile YERMAM’ın stratejik partneri olan Maden Jeologları Derneği’nin (MJD) desteği ile gerçekleştirilecek tanıtım etkiliği 21 Kasım 2018, Saat 09:00’da MTA Genel Müdürlüğü Sadrettin Alpan Salonu’nda “UMREK Kodunun Tanıtımı Etkinliği” adıyla düzenlenecektir.

Konuyla ilgili sektör paydaşları etkinliğe davetlidir.

Detaylı program ve duyuru metni için tıklayın.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMaden Türkiye Fuarına Bekliyoruz…
Sonraki İçerikKoza Altın, 2018’in İlk Dokuz Ayında Gelirlerinde Yüzde 50’lik Artış Kaydetti