UMREK (Ulusal Madenlerde Rezerv ve Kaynak Raporlama Komisyonu) kodu tanıtım toplantısı 15 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi A Blok Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

UMREK, YERMAM (Yerbilimleri, Maden ve Metalurji Profesyonelleri Birliği) ve MJD (Maden Jeologları Derneği) başkan ve üyelerinin de katılacağı toplantı da UMREK ve YERMAM’ın kuruluş amaçları, yapısı ve misyonları, ekonomik maden aramacılığı, maden aramacılığında UMREK koduna göre kalite güvencesi ve kontrolü (AQ/QC) uygulamaları, madencilik ve finans konularında sunumlar gerçekleştirilecek.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikBir Xylem Markası Olan Goulds Water Technology (GWT) Endüstriyel Uygulamalar ve Su Projeleriniz İçin Tek İhtiyacınız
Sonraki İçerikEti Bakır, Küre Tesislerindeki Atıklarını Ekonomiye Kazandıracak