Elektrik Üretim AŞ’ye (EÜAŞ) ait Yeniköy Yatağan Maden Sahası’nın (kömür) özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmeleri 31 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Özelleştirme İdaresi’nden yapılan açıklamaya göre göre EÜAŞ’a ait 11081 No’lu maden ruhsatı ve bu ruhsatın kapsadığı Muğla ili Yatağan ilçesinde yer alan maden sahasının özelleştirme ihalesine katılmak için beş şirket teklif sundu.

Maden sahasının özelleştirme ihalesinin teklifi için son başvuru tarihi 15 Ocak 2018 Pazartesi günü sona ererken ihaleye katılması kesinleşen firmalara ve konuyla ilgili diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMTA, 271 Bin Metrelik Yeni Sondaj Hizmeti Alım İhalesi Açıyor
Sonraki İçerikTTK Genel Müdürlüğü Görevine Kazım Eroğlu Atandı