Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Genel Müdürlüğü’nü bağlı Garp Linyitleri İşletmesi (GLİ) Müdürlüğü, 2 milyon ton kömürün 428 gün içinde üretilmesi ve taşınması için hizmet satın alınacağını duyurdu.

Kütahya’da faaliyetini sürdüren Garp Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü; BY panolarından, üzeri açılmış ve açılmakta olan 2 milyon ton tüvenan kömürün üretilmesi ve Ömerler Lavvar, Paçallama Tesisi ve stok sahalarına taşınması işi için ihale yapacak. 

İhale, 27 Temmuz 2021 günü saat 14.00’te TKİ Genel Müdürlüğü ihale salonunda gerçekleştirilecek.

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar TKİ Genel Müdürlüğü, Elektronik Belge ve Arşiv Şefliğine verilmesi ya da iadeli taahhütlü postayla gönderilmesi gerekiyor.

İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler. 

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikÇEMAŞ Sektöre Değer Katmaya Devam Ediyor
Sonraki İçerikEti Bakır, İşletmelerinin Su ve Karbon Ayak İzlerini Çıkardığını Duyurdu